بی تی فاکس

دانلود بهترین کتاب آموزش HTML | آموزشی کامل ، جامع ، حرفه ایی و رایگان

دانلود بهترین کتاب آموزش HTML | آموزشی کامل ، جامع ، حرفه ایی و رایگان

در این مطلب برایتان بهترین کتاب آموزش HTML را آماده کرده اییم. کتابی که HTML را بصورت کامل ، جامع ، حرفه ایی و رایگان به شما آموزش میدهد. راه های زیاد و مختلفی برای یادگیری زبان های برنامه نویسی هست مثل حضور در کلاس های آموزشی،مشاهده فیلم های آموزشی و یا خواندن کتاب های آموزش مربوطه! رفتن به کلاس های آموزشی هم هزینه دارد و هم شاید برخی افراد وقت و حوصله حضور در این کلاس هارا نداشته باشند. بنابر این دیدن فیلم های آموزش مربوطه و یا خواندن کتاب های آموزشی آن زبان برنامه نویسی قطعا بهترین گزینه محسوب میشود. که شما میتوانید کتاب آموزش این زبان برنامه نویسی مهم و کاربردی را که پیش نیاز ورود به جمع برنامه نویسان وب هست و همچنین بسیار آسان هست را از انتهای این مطلب بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

در این کتاب آموزش جامع و کامل HTML چه چیزهایی را یادمیگیریم؟

در این کتاب شما با اصول و مبانی اصلی این زبان آشنا خواهید شد و آنرا یادخواهید گرفت، این کتاب شمارا با عناصر و عناوین اصلی و مهم این زبان آشنا میکند و شما پس از خواندن کامل این کتاب در گام اول با این زبان آشنا خواهید شد،در گام دوم یادمیگیرید که چگونه عناصر مختلف مانند متن،پاراگراف،عکس و غیره را وارد صفحات وب کنید. در کل این کتاب بیشتر مناسب افرادی هست که هیچ دانشی از این زبان ندارند و تازه قصد یادگیری آنرا کرده اند و حتی میتواند مناسب افرادی که دانش ابتدایی از این زبان دارند هم باشد.

 

کتاب آموزش HTML

 

اما اصلا HTML چی هست؟

زبان نشانه گذاری HTML به عنوان اولین پایه برای هر دوره آموزش طراحی سایت در نظر گرفته می‌شود. HTML مخفف عبارت Hypertext Marku بهp Language است. این زبان در واقع یک نوع زبان نشانه‌گذاری استاندارد برای ایجاد صفحات وب و وب اپلیکیشن‌ها محسوب می‌شود. در واقع HTML را عنصر کلیدی صفحات وب می‌دانند و تمامی زبان‌های برنامه‌نویسی برای طراحی سایت، به شکلی به HTML وابسته هستند. در واقع HTML ساختار معنایی صفحات وب را تعریف کرده و شامل مشخصات ظاهری سند است. و شما برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس وب مستلزم یادگیری HTML هستید و برای یادگیری این زبان ما بهترین کتاب آموزش HTML را برایتان قرار داده اییم کتابی با آموزس کامل ، جامع ، حرفه ایی و رایگان که میتوانید از انتهای مطلب بصورت رایگان آنرا دانلود کنید.

همچنین برای دانلود پکیج ویدئویی آموزش HTML اینجا کلیک کنی

bitifox

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

   انسیه پاسخ

   بسیار عالی

   انسیه پاسخ

   خیلی زیبا بود

   آراد پاسخ

   عالی